kraver piotr pietrzykowski trenerzy kadra kmk kolor25x25

 

Piotr Pietrzykowski
Pomysłodawca, właściciel i główny trener Ursynowskiego Centrum Krav Magi oraz ciechanowskiego Fight Clubu Kraver. Ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu Krav Magi. Był jednym z pierwszych trenerów tego systemu w Polsce. Szkolony przez elitarnych trenerów z Europy oraz Izraela, m.in. przez legendarnego Eyala Yanilova. Należy do grona najlepszych polskich instruktorów.

 

 

kraver anna skwareki trenerzy kadra kmk color25x25

 

Anna Skwarek
Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W latach 2005-2006 członek klubu sportowego Muay Thai "Rosomak". Od 2006 członek Kraver Fight Club. Od 2016 członek klubu Copacabana w sekcji Muay Thai. Instruktor Samoobrony i Sztuk Walki. Od 2006 r. czynny nauczyciel wychowania fizycznego. Trener, instruktor gier zespołowych dzieci, młodzieży i dorosłych (piłka siatkowa, piłka ręczna, korfball). Była reprezentantka Polski w Korfballu. Wielokrotna Mistrzyni Polski w korfballu. Masażystka, instruktor gimnastyki korekcyjnej.

 

 

kraver karolina trenerzy kadra kmk25x25

 

Karolina Szumera
Siedem lat doświadczenia w treningu Krav Maga. Stopień: Instruktor. Ma za sobą kilka lat treningu pod okiem Piotra Pietrzykowskiego. Jedna z najsprawniejszych instruktorek Krav Maga w Europie.